przekładnia kierownicza, kierownica nie odbija
Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, pluzz, Rezor, stang232, celibad
- danon
- Posty: 5
- Rejestracja: 2023-03-06, 17:17
- Model: Mustang Coupe 1968
- Silnik: V8 4.6
- Kolor: lime gold
- Lokalizacja:: Dąbrowa Górnicza
- Stajnia: Stajnia Górny Śląsk
przekładnia kierownicza, kierownica nie odbija
Cześć, mam pytanie czy znacie jakąś dobrą firmę zajmującą się przekładniami kierowniczymi (jestem z Dąbrowy Górniczej). Jakiś czas temu mój mechanik chciał wykazać się nadgorliwością i dał dobrą przekładnię kierowniczą z mojego Mustanga 4,7 V8 1968r do regeneracji. Niestety po zamontowaniu kierownica nie odbija. Można jeździć w kółko bez trzymania kierownicy. Prawdziwe auto do cyrku
Zrobiłem ponownie zbieżność bo ktoś mi powiedział, że może być to powód, regulowaliśmy tą przekładnię śrubą regulującą i nic. Bardzo proszę o podpowiedź. Może jest na to jakiś sposób. Z góry dziękuję
-
Michael00
- Młodszy Forumowicz
- Posty: 10
- Rejestracja: 2017-03-21, 09:34
- Model: Mustang V
- Silnik: V6 4.0
- Kolor: Czerwony
- Lokalizacja:: Szubin
Re: przekładnia kierownicza, kierownica nie odbija
Cześć, podobno (ponoć
) problem z wahaczem może się też tak objawiać. Warto zerknąć czy wszystko tam ok.
Ale pytanie też czy warto to naprawiać, bo teraz to jest perfekt auto do upalania gumy na placu przed Biedronką
Ale pytanie też czy warto to naprawiać, bo teraz to jest perfekt auto do upalania gumy na placu przed Biedronką