

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse, celibad, Przemek64, horse
Arg. słuszne, jednak tak naprawdę do kogo teraz należy brand Mustang - do Forda, czy do producenta jeansów ?veeefour pisze:Nie wolno sobie absolutnie umieszczac takich "nazw" na produktach ktore sie sprzedaje - trzeba miec licencje.
Przerabialem to z logo HONDA - szybko mnie prawnicy doszli...
Mozna sobie namalowac FORD w domu na scianie a juz nie mozna sobie namalowac FORD na kielbasie ktora sprzedajemy.
Radze uwazac.
Sam napis Mustang to zaden problem. Problem pojawi sie w wypadku takiej samej czcionki. Tak samo sprawa ma sie z logo konia.
"Chinczykow" to mozna szukac jak wiatru w polujager pisze:Ciekawe jaka jest wobec tego sytuacja prawna tych wszystkich sprzedawców gadżetów, breloczków, naklejek, kufli, szklanek, otwieraczy do piwa, t-shirtów np. z logo Ford, MB, BMW, Porsche, etc.etc.
Rynek zalany jest tego typu towarami, jest tego cała masa, w PL oraz UE.
Za chwilę porozmawiam z kolegą producentem walizek, pewnie wie coś w tym temacie więcej ode mnie.
Jager.
... to jest zdaje się prawidłowy i właściwy klucz do umieszczenia konia i nazwy "Mustang" na klubowych zegarkachRezor pisze:
Do tego jeseśmy fanklubemto tak jakby fanklub queen nie mógł puszczać muzyki queen
![]()