[EmilNFS] sn95

Nasze Auta / Our Rides

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

Zablokowany
Awatar użytkownika
EmilNFS
Młodszy Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-01, 16:15
Model: SN95
Silnik: inny V6
Kolor: WHITE

[EmilNFS] sn95

Post autor: EmilNFS » 2011-11-03, 11:39

Mustang
Załączniki
DSCI0147.JPG


każdy potrafi zabić muche na przedniej szybie ale nie każdy potrafi zrobic to na bocznej :)

macko
Młodszy Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2011-03-12, 16:22

Re: [EmilNFS] sn95

Post autor: macko » 2011-11-09, 23:10

Siemasz, kupiłeś ten samochód od koleżki bodajże z Płocka, czy to Ty jesteś sprzedającym? Bardzo długo trzymał się na allegro, kumpel go oglądał ale skoro już tutaj rozmawiamy to nie będę mówił co powiedział dosłownie, żeby Cię nie denerwować, ale dobrze nie było. Sprzedawca też straszny kozak na otomoto śmiałem się z jego oferty bo się lansował jakby Rolls Royca miał do sprzedania a nie starego rozlatującego się mustanga. I te paskudne felgi... Mimo wszystko życzę powodzenia z tą maszynką, oby Ci dobrze służyła, (tylko jak na mój gust powinieneś szybko zmienić felgi, ale o gustach nie dyskutujemy), pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
EmilNFS
Młodszy Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-01, 16:15
Model: SN95
Silnik: inny V6
Kolor: WHITE

Re: [EmilNFS] sn95

Post autor: EmilNFS » 2011-11-10, 01:55

macko..... Siemasz jak miło żę na forum tak ładnie opisujesz moja furke. jak bys nie zauważył to nie jestem po to aby go sprzedac wiec Twoja anty reklama jest bezsensowma... tak to ja go kupiłem od koleżki z Płocka i to ja jestem włascicielem tego pieknego Mustanga :) ( mam jeszcze jednego czerwonego sn95 ) i latam sobie to białym to czerwonym , zależy którym moja żona pojedzie do pracy :) i to ja sprzedawałem go na allegro za niebotyczne sumy ps. to były kwoty w euro.. i to ja dałem taki opis żeby głupki bez hajsu mogli sie chociaż pośmiac za darmo :) i żeby mi kupcygołodupcy nie marnowali mojego cennego czasu bo nawet Rolls Royce Phantom przy moim Koniu to szrot... jak bardzo jest stary i rozlatujacy sie to widac na fotkach.wiec poco wysilasz swoje ostatnie szare komórki na pisanie . Czyżbym wyczuwał bardzo delikatna nutke zazdrości ? co do tych felg to mysle ze wiecej sa warte niz Twoje całe auto jesli wogule je posiadasz:) bo mysle po tym co napisales że walisz z buta :) powiem wiecej pewnie na same oponki musiał bys zapierniczac z 6 miesiecy:) pewnie moje 20 cali sni Ci sie po nocach hehe. wiec jak jutro rano bedziesz czekał na tramwaj zmarzniety z soplami na wasach to pomysl o tym starym rozlatujacym sie Mustangu na paskudnych chromowanych 20 calowych felgach. pozdrawiam :cwaniak: :cwaniak: :cwaniak: :cwaniak:


każdy potrafi zabić muche na przedniej szybie ale nie każdy potrafi zrobic to na bocznej :)

macko
Młodszy Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2011-03-12, 16:22

Re: [EmilNFS] sn95

Post autor: macko » 2011-11-10, 12:47

EmilNFS wcale nie miałem zamiaru robić Ci antyreklamy ani celowo wypowiadać się o tym samochodzie źle, po prostu napisałem swoją opinię na jego temat przecież po to jest forum. Nie wiem dlaczego na mnie naskakujesz i próbujesz mnie obrazić, może wiesz w jakim stanie jest ten samochód i nic innego poza obelgami nie masz do powiedzenia. Już nie pamiętam za ile on stał na otomoto, ale chyba coś około 15 tysięcy co jest dla mnie śmieszną ceną jak za skatowaną V6 z tego rocznika. A co do samochodu to mam kilka, i rzeczywiście, może lepiej nie porównujmy. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
EmilNFS
Młodszy Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-01, 16:15
Model: SN95
Silnik: inny V6
Kolor: WHITE

Re: [EmilNFS] sn95

Post autor: EmilNFS » 2011-11-10, 13:37

macko... czy kogos obchodzi Twoja opinnia na temat mojego auta:) ktos Cie pytał ??? ja pytałem? co Ty możesz wiedziec o jego stanie ??? zobaczyłes zdjecie i taki z Ciebie znawca? ja mysle ze niemasz bladego pojecia na temat samochodów a tym bardziej Mustanga. ten jest w stanie idealnym wrecz kolekcjonerskim dlatego nie był najtanszy na allegro. to moje auto i dbam o niego mam prawie rok i wymieniłem tylko olej i klocki ale nie takie klocki które masz na biurku.. skatowany v6 :) ten silniczek to igiełka przyjedz i sprawdz sam:) kanapki można z niego jesc ,jest taki czysty. MACKO teraz Ty pochwal sie tymi swoimi KILKOMA autami buuuahahaha. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: bo z tego co wdze na forum to napewno walisz z buta..... :papa: Ty a może te Twoje auta to sa resoraki czy moze juz zdalnie sterowane. jak bys chciał mojego kupic to sprzedam Ci za 5 tys ale dopłata za felgi 10 tys :cwaniak: żal mi Ciebie i psujesz klimat na tym forum


każdy potrafi zabić muche na przedniej szybie ale nie każdy potrafi zrobic to na bocznej :)

Zablokowany

Wróć do „IV Generacja (1994-2004)”