[Radek] - Mustang Convertible 3.8 V6 - SN95

Nasze Auta / Our Rides

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: Radek » 2009-03-19, 13:31

Kędziorek, niutki przy niskich obrotach sprawiają że auto ma moc do "zabaw". A ze jest ich prawie 300... Co do przyspieszenia to od 80km/h wzwyż bardzo mi się podoba. Skrzynia jest autosradowa - 150km jakieś 2400-2500obrotów :D


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

Kędziorek
Młodszy Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 2009-03-18, 19:12
Kontakt:

Post autor: Kędziorek » 2009-03-19, 13:46

Hmmmmm, no to muszę się poważnie zastanowić ;)



Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: Radek » 2009-03-23, 10:13

Zamontowałem Mach1 Chin spoiler.

Kupiony na http://www.americanmuscle.com ( Link do spoilerka ) - $99.

W komplecie były śruby, podkładki, nakrętki samokontrujące. Sam montaż zajmuje ok 40minut, z przyniesieniem narzędzi i z posprzątaniem po robocie ;)

Bez spojlerka, czyli "niewykończony zderzak"
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I po montażu :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Zdjęcie robione pod kątem i wydaje się, jakby nie dolegał do końca, chyba go podciągnę do samej krawędzi (na końcu). Z zasady przewidziany jest jakieś 6-10mm głębiej niż krawędź :zdegustowany: , nie "licuje się" ze zderzakiem :zdegustowany:

Zdjęcia, z komórki :zdegustowany:


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

Awatar użytkownika
Baz_One
Młodszy Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2008-10-30, 11:03
Model: SN95 GT
Silnik: inny V8
Kolor: Czarny + Szare pasy
Kontakt:

Post autor: Baz_One » 2009-03-25, 23:48

no i bardzo fajnie, sam bym sobie taki z chęcią założył ale chyba nie ma albo ja nie widziałem takich do zderzaka od cobry ? wiesz coś na ten temat ?


"How to count to 8: 1-3-7-2-6-5-4-8"

Awatar użytkownika
RedHornet
Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: 2008-07-10, 23:15
Model: Mustang GT
Kolor: RedHornet

Post autor: RedHornet » 2009-03-26, 16:53

To co mały rewanżyk?

Ten twój spoiler to wygląda jak kawałek wystruganego plastiku czy tez gumy.
Sorry nie obrażaj się ale wg mnie taki Cheap Spoiler to montują ci tandeciarze co se podświetlają podwozie neonami. Ja bym nigdy sobie takiego czegoś nie przyczepił nawet do malucha.

No ale nie obrażaj się to tylko moja krytyczna opinia.



Awatar użytkownika
Baz_One
Młodszy Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 2008-10-30, 11:03
Model: SN95 GT
Silnik: inny V8
Kolor: Czarny + Szare pasy
Kontakt:

Post autor: Baz_One » 2009-03-26, 17:45

ja osobiście uważam ze jak się obniża auto to taka dokładka zderzaka jest dopełnieniem całości. Ja jestem ZA :)


"How to count to 8: 1-3-7-2-6-5-4-8"

Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: Radek » 2009-03-26, 18:51

SeaBiscuit, jakby to była szczera opinia, to bym się ucieszył. Szkoda że jesteś zakompleksiony i nie znosisz krytyki.

Spoiler nazywa się CHIN - pewnie od Made in China, a nie cheap od tani, chociaż rzeczywiście jest tani - szczególnie po dawnym kursie :D Ale rozumiem że patrzysz tylko na kasę i jakby kosztował 999$ to by Ci się podobał, gratuluję. :ok:

Spilerek faktycznie jest gumowy :ok:

SeaBiscuit, świetnie powiedziane, pozwalam sobie powiedzieć to samo:
Nie wiem czy to z racji młodego wieku czy tez jednak pewnej ułomności nie potrafisz rozróżnić co to krytyka a co to wyśmiewanie się. Żałuję, że Andronik usunął twojego posta tak żeby inni mogli to ocenić.
Doucz się proszę na czym polega krytyka a potem zabieraj głos publicznie.


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

Awatar użytkownika
RedHornet
Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: 2008-07-10, 23:15
Model: Mustang GT
Kolor: RedHornet

Post autor: RedHornet » 2009-03-26, 19:10

Radek pisze:SeaBiscuit, jakby to była szczera opinia, to bym się ucieszył. Szkoda że jesteś zakompleksiony i nie znosisz krytyki.

Spoiler nazywa się CHIN - pewnie od Made in China, a nie cheap od tani, chociaż rzeczywiście jest tani - szczególnie po dawnym kursie :D Ale rozumiem że patrzysz tylko na kasę i jakby kosztował 999$ to by Ci się podobał, gratuluję. :ok:

Spilerek faktycznie jest gumowy :ok:

SeaBiscuit, świetnie powiedziane, pozwalam sobie powiedzieć to samo:
Nie wiem czy to z racji młodego wieku czy tez jednak pewnej ułomności nie potrafisz rozróżnić co to krytyka a co to wyśmiewanie się. Żałuję, że Andronik usunął twojego posta tak żeby inni mogli to ocenić.
Doucz się proszę na czym polega krytyka a potem zabieraj głos publicznie.
Niezły jesteś :rotfl: nie widzisz w ogóle że się zgrywam - w stylu twojej odpowiedzi na moje kierunki.
Porównałeś moje kierunki do diód na spryskiwaczach a panel do tuningu do wymysłu ala knight rider. I uważasz ze to jest krytyka? Krytyka by była jakbyś napisał że są za duże za bardzo odstają mogły by być ciemniejsze itp itd.
Napisałem ci w podobny sposób i poczułeś się wielce urażony- nawet nie zauważyłeś podstępu, który był ewidentny.. dziwne że innym możesz a ciebie takie określenie boli?

Notabene obserwując odpowiedzi na forum większość tych sarkastycznych i wyśmiewających jest od osób z Warszawy (i nie pisze tu, ze tylko w stosunku do mojej osoby) - czyżby jednak potwierdzała się ta ogólnopolska anegdota że warszawiacy uważają się za lepszych?
Na pewno to nie jest reguła ale coś jest ewidentnie na rzeczy.



Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: Radek » 2009-03-26, 19:28

SeaBiscuit, po dzisiejszej akcji, nie spodziewałem się żartu, jak to Twoje poczucie humoru to peace ;) :wstyd:

Ja nie mieszkam w Warszawie !!!! WOT TWOJA MAĆ!


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

Awatar użytkownika
RedHornet
Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: 2008-07-10, 23:15
Model: Mustang GT
Kolor: RedHornet

Post autor: RedHornet » 2009-03-26, 20:34

Abstrahując Chin Spoiler jest cool tylko widać tą nie równo błyszczącą powierzchnię gumową nie da się tego jakoś polakierować?



Awatar użytkownika
Radek
Młodszy Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 2008-08-22, 19:27
Model: Brak
Silnik: inny V8
Kontakt:

Post autor: Radek » 2009-03-26, 20:42

SeaBiscuit, wyjąłem z pudełka założylem i już... nie wytarłem go nawet... Jak będzie pogoda umyję auto i zmyję z niego coś w czym jest upaćkany.


Był Mustang... czy będzie znowu? Kto wie... Ja, nie...

1.5 GLE
Młodszy Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 2009-02-26, 21:55
Model: Polonez 05
Silnik: V6 3.8
Kolor: Niebieski

Post autor: 1.5 GLE » 2009-03-26, 21:15

Ajajaj Panowie dajcie już spokój.
SeaBiscuit - takie walki o głupie kierunki? Wstaw te zdjęcia jeszcze raz, daj wszystkim ocenić, a nie po dwóch komentach usuwasz posty i foty. Rany zrobiłeś jak zrobiłeś, przecież nie wszystkim musi sie podobać. Trudno. Wolałbyś, żeby Ci kadzili? Przecież tu sami swoi. Ja to gdybym coś zrobił i poddał to ocenie... i gdyby ileś tam osób (nie wiemy ile, dajmy, że większość) powiedziało, ze to "źle" wygląda, to bym się zastanowił, że to faktycznie może nie za bardzo robić pozytywne wrażenie. Będziesz kijem Wisłę zawracać?

Radek tej gumy, to ja nie zauważyłem nawet na początku, ale nie wygląda to źle. Mały dodatek, neutralny bym powiedział.

Btw. myslalem, ze w tak wąskiej społeczności, to się nie da kłocić :)



Awatar użytkownika
RedHornet
Forumowicz
Posty: 448
Rejestracja: 2008-07-10, 23:15
Model: Mustang GT
Kolor: RedHornet

Post autor: RedHornet » 2009-03-26, 21:53

1.5 GLE pisze:Ajajaj Panowie dajcie już spokój.
SeaBiscuit - takie walki o głupie kierunki? Wstaw te zdjęcia jeszcze raz, daj wszystkim ocenić, a nie po dwóch komentach usuwasz posty i foty. Rany zrobiłeś jak zrobiłeś, przecież nie wszystkim musi sie podobać. Trudno. Wolałbyś, żeby Ci kadzili? Przecież tu sami swoi. Ja to gdybym coś zrobił i poddał to ocenie... i gdyby ileś tam osób (nie wiemy ile, dajmy, że większość) powiedziało, ze to "źle" wygląda, to bym się zastanowił, że to faktycznie może nie za bardzo robić pozytywne wrażenie. Będziesz kijem Wisłę zawracać?

Radek tej gumy, to ja nie zauważyłem nawet na początku, ale nie wygląda to źle. Mały dodatek, neutralny bym powiedział.

Btw. myslalem, ze w tak wąskiej społeczności, to się nie da kłocić :)
Chłopie ja jestem otwarty na krytykę ale konstruktywną a nie teksty typu że mogłeś władować kierunki od żuka i stara i byłoby tak samo albo ze mam sobie jeszcze dowalić diody na spryski do kompletu.
Jak tak mają wyglądać komentarze na forum to to pier..le i gó...no już w kleje.
Takie komentarze spod budki z piwem gdzieś na wiejskim zadupiu mnie nie bawią - strata czasu.



1.5 GLE
Młodszy Forumowicz
Posty: 37
Rejestracja: 2009-02-26, 21:55
Model: Polonez 05
Silnik: V6 3.8
Kolor: Niebieski

Post autor: 1.5 GLE » 2009-03-26, 22:45

SeaBiscuit pisze:
1.5 GLE pisze:Ajajaj Panowie dajcie już spokój.
SeaBiscuit - takie walki o głupie kierunki? Wstaw te zdjęcia jeszcze raz, daj wszystkim ocenić, a nie po dwóch komentach usuwasz posty i foty. Rany zrobiłeś jak zrobiłeś, przecież nie wszystkim musi sie podobać. Trudno. Wolałbyś, żeby Ci kadzili? Przecież tu sami swoi. Ja to gdybym coś zrobił i poddał to ocenie... i gdyby ileś tam osób (nie wiemy ile, dajmy, że większość) powiedziało, ze to "źle" wygląda, to bym się zastanowił, że to faktycznie może nie za bardzo robić pozytywne wrażenie. Będziesz kijem Wisłę zawracać?

Radek tej gumy, to ja nie zauważyłem nawet na początku, ale nie wygląda to źle. Mały dodatek, neutralny bym powiedział.

Btw. myslalem, ze w tak wąskiej społeczności, to się nie da kłocić :)
Chłopie ja jestem otwarty na krytykę ale konstruktywną a nie teksty typu że mogłeś władować kierunki od żuka i stara i byłoby tak samo albo ze mam sobie jeszcze dowalić diody na spryski do kompletu.
Jak tak mają wyglądać komentarze na forum to to pier..le i gó...no już w kleje.
Takie komentarze spod budki z piwem gdzieś na wiejskim zadupiu mnie nie bawią - strata czasu.

Ojj tam, dawaj to zdjęcie oblukamy, daj szanse :)



Awatar użytkownika
pudel
Forumowicz
Posty: 1406
Rejestracja: 2008-11-07, 21:08
Model: 2002 V6,2007 V8
Silnik: V8 4.6
Kolor: Szary metalik & Torch red
Kontakt:

Post autor: pudel » 2009-03-27, 22:36

LP Ty masz skodę jak dobrze kojarzę :D


GDYBY BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD - CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „IV Generacja (1994-2004)”