Koszt lakierownia Mustanga?

Komunikaty administratorów, informacje o zmianach, uwagi i sprawy bieżące

Moderator: Moderatorzy

Falcone
Posty: 5
Rejestracja: 2017-10-15, 23:51

Re: Koszt lakierownia Mustanga?

Post autor: Falcone » 2017-10-29, 18:57

Jak kupujesz samochód którym robisz dużo kilometrów to głupim jest ten co jeździ na benzynie "bo na gazie jeździ plebs".
Źle mnie zrozumiałeś. Ja nie mówię, że LPG jest złe i to obciach, tylko mówiłem, że jest ,,nieodpowiednie'' do pewnych samochodów. Ma swoje plusy i minusy. Tak samo benzyna. Jednak nie oszukujmy się, LPG instaluje się tylko w ostateczności, jak ktoś nie może utrzymać wozu, albo jak ktoś chce jakoś do pracy dojeżdżać tanio. I nie widzę w tym niczego nienormalnego. Gość kocha swój wóz i nie chce go sprzedawać, dlatego zainstaluje LPG, aby mógł nim jeździć. Albo chce zaoszczędzić i to sobie zainstaluje. Jednak większość jak może to tankuje na benzynę.
Ja do tej pory raz jeden spotkałem się z kąśliwą uwagą odnośnie tankowania LPG do 300C :D Koleś w sharanie czekał za mną aż skończe tankować i burknął tylko, żebym benzyne tankował i spadał albo dystrybutor z LPG pod domem sobie kupił, a nie wiochę takim samochodem robię.
To musiał mieć zły dzień albo jakiś hipokryta :P . Ja słyszałem wiele dobrego jak i złego o LPG, jednak na prawdę wole się nie bawić i pozostać przy benzynie.

Możemy skończyć już dyskusję o gazie i benzynie? :P



Jejku
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 2014-11-30, 11:35
Model: 2012
Silnik: V6 3.7
Kolor: Black

Re: Koszt lakierownia Mustanga?

Post autor: Jejku » 2017-10-29, 23:14

Jak czytam co ci "specjaliści" lub "znawcy" czy też " twoi koledzy" o LPG naopowiadali to przynajmniej rozweselasz mi wieczór, bo swojego poglądu na ten temat to raczej nie masz. Skąd informacja że gaz się instaluje w ostateczność?? :rotfl: :rotfl: Gaz nieodpowiedni do pewnych samochódów?? Jedynie może być nie odpowiedni czy też niemożliwy do założenia jeśli konstrukcja silnika na to nie pozwala, ale nie jeśli chodzi o wygląd samochodu. :) Teksty takie jak: gaz jest zły czy to obciach są wyjęte z lat 90

Polecam ci ten artykuł, taki znalazłem na szybko ale Pkt 9 przeczytaj koniecznie. Wszystkie pkt na pewno pomogą ci wyrobić swoje zdanie albo przynajmniej trochę doinformować się więcej na ten temat, sam teraz go przeczytałem nawet 2 razy i mi się bardzo spodobał.
http://www.gcautogaz.pl/informacje-ogolne/
Jeszcze wracając do twojego kupna mustanga, 305 koni oraz tylny napęd nie wiem czy będą dobrym wyborem tym bardziej że jest dość początkującym kierowcą oraz sądząc po wieku nie raz będziesz się chciał popisać, bo mieć V8 pod maską i oprzeć się pokusie wciśnięcia mocno pedału gazu i posłuchania go jest raczej nie możliwe. Aczkolwiek jeśli jesteś rozsądnym człowiekiem i masz dużo pokory w sobie i będziesz się uczył że tak powiem małymi etapami to jak najbardziej możesz zacząć przygodę z taką mocą. Jeśli chodzi o malowanie w Ostrowcu Św. woj świętokrzyskie za element w kiepsko-średnim warsztacie biorą 250-300 zł gdzie jak komuś jakoś bardo nie zależy na wyglądnie to jest ok. Jeśli chcesz mieć dobrze zrobione to tutaj wołają 400-500 zł za element koszt całego samochodu 5-6 tyś. Takich dobrych warsztatów jest tu mniejsza ilość.

Ps. Odnośnie kąśliwych uwag, też się z jedną spotkałem. Chodź ja tego nie słyszałem ponieważ byłem wtedy przy kasie ale narzeczona mi opowiadała że jak poszedłem to jakiś koleś z Golfa IV zapodał taki tekst "Co za koleś zagazował sobie mustanga, patrz kochanie", po czym moja narzeczona podobno pozdrowiła go środkowym palcem.
Ostatnio zmieniony 2017-10-30, 14:38 przez Jejku, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”