1965 Mustang Convertible V8 289

Moderatorzy: stang232, Ronin

Regulamin forum
Regulamin działu
Ołoszenie musi zawierać:
---opis przedmiotu,
----cenę,ogłoszenia bez ceny będą automatycznie wygaszane

-----zdjęcia (ewentualnie link do aukcji)
i preferowana formę kontaktu.

------próby negocjacji ceny PROSZĘ kierować na PW

Posty nie speniające wyżej wymienionych wymagań będą usuwane.

NOWI FORUMOWICZE ( do 3 postów ) mogą tylko przeglądać oferty , nie mogą nic zamieszczać .
Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

1965 Mustang Convertible V8 289

Post autor: Pavulon_ » 2019-06-16, 22:44

ogłoszenie grzecznościowe

w imieniu mojej rodziny z USA - sprzedam Mustanga convertible, rocznik 1965, 289 V8 c-code, C4 automatic, Caspian blue z białym dachem.

Auto kupione przez rodzinkę w San Francisco ze 3 lata temu jako powrót do młodości :) z racji wieku (około 70tki) cabrio trochę się im przejadło i będą się przesiadali na coś innego. Jeździłem tym konikiem w zeszłym roku, na dowód moja fotka z Californii :)
IMG_8709.jpg
oraz link do ogłoszenia:

https://slo.craigslist.org/cto/d/arroyo ... 30147.html

i szczegóły o aucie:
- nie jest to show car odrestaurowany za 200k pln ale też nie jest to przypudrowany konik malowany na podjeździe żeby szybko sprzedać, jest to solidne auto, lakier ok, nie jakaś tandeta ale też nie "show winner"
- brak rdzy, podwozie bez zarzutów, nie będzie problemów ze szczegółowymi zdjęciami
- oryginalnie był manual ale poprzedni właściciel zmienił na automat - po świeżym remoncie (coś było nie halo)
- nowe wnętrze, zrobione już przez moją rodzinkę
- after marketowa klima
- silnik tiptop, jeździłem nim, zbiera się OK, nie grzeje się, chodzi jak powinien
- tarcze z przodu ze wspomaganiem
- fotki z ogłoszenia z białymi tablicami pochodzą jeszcze z ogłoszeń jak był kupowany przez moją rodzinę.

jakby ktoś był zainteresowany to mogę mieć każde info na temat tego auta i fotkę każdej jego części, o cenie pewnie też można pogadać.
szczegóły na PW lub w ogłoszeniu bezpośredni kontakt do właścicieli w Arroyo Grande w CA.



Awatar użytkownika
Pavulon_
Stowarzyszenie MKP
Posty: 2168
Rejestracja: 2008-08-17, 22:22
Model: 1965 Convertible
Silnik: inny V8
Kolor: Prairie Bronze
Lokalizacja:: Poznań
Stajnia: Stajnia Wielkopolska

Re: 1965 Mustang Convertible V8 289

Post autor: Pavulon_ » 2019-06-19, 19:02

Nieaktualne, mustang sprzedany.



ODPOWIEDZ

Wróć do „SAMOCHODY”