brak ładowania ( swieci sie kontrolka akumulatora )

oświetlenie, ładowanie, instalacja elektrzyczna w samochodzie

Moderatorzy: mcgan, Pavulon_, stang232, celibad, pluzz, Rezor, Przemek64

Awatar użytkownika
EmilNFS
Młodszy Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-01, 16:15
Model: SN95
Silnik: inny V6
Kolor: WHITE

Re: brak ładowania ( swieci sie kontrolka akumulatora )

Post autor: EmilNFS » 2012-11-30, 17:38

no własnie ale który?


każdy potrafi zabić muche na przedniej szybie ale nie każdy potrafi zrobic to na bocznej :)

Awatar użytkownika
Szuba
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2010-03-13, 20:38
Model: GT 1996r
Silnik: V8 4.6
Kolor: Royal Blue
Kontakt:

Re: brak ładowania ( swieci sie kontrolka akumulatora )

Post autor: Szuba » 2012-11-30, 23:40

Znalazłem tylko takie coś.
Załączniki
2.JPG
1.JPG



Awatar użytkownika
rzabsky
Forumowicz
Posty: 566
Rejestracja: 2011-12-13, 23:47
Silnik: V6 4.0
Kolor: Mineral Grey

Re: brak ładowania ( swieci sie kontrolka akumulatora )

Post autor: rzabsky » 2012-12-01, 14:28

Jak masz mozliwosc to przeloz z drugiego mustanga komputer od abs i zobacz. Jak tak kiedys mialem w Mitsubishi, te ssme objawy i kupiłem nowy komp za 3 stowki.

A te problemy abs pojawily sie w tymsamym czasie co problemy z akumulatorem?

Nie napisales co zrobiles ale nie zapomnij tej wody do aku dolac, bo go wykonczysz.



Awatar użytkownika
EmilNFS
Młodszy Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-01, 16:15
Model: SN95
Silnik: inny V6
Kolor: WHITE

Re: brak ładowania ( swieci sie kontrolka akumulatora )

Post autor: EmilNFS » 2012-12-01, 16:46

Problem polega na tym ze w tym drugim Mustangu nie mam abs'u chociaż ma tempomat . A w tym białym mam abs ale nie mam tempomatu :) awarie ABS'u miałem juz wczesniej. zanim mialem problem z ładowaniem. i własciwie nic nie zrobiłem i ładowanie wróciło:) podpiołem jeden kabelek z akumulatora pod alternator chwile auto pochodziło i po odłaczeniu tego kabelka ładowanie wróciło. to tak jakby cos sie zawiesiło i po podaniu lewego pradu zaczeło działac. Wiesz moze gdzie jest ten komputer od ABS?


każdy potrafi zabić muche na przedniej szybie ale nie każdy potrafi zrobic to na bocznej :)

Awatar użytkownika
bart
Stowarzyszenie MKP
Posty: 1286
Rejestracja: 2012-11-19, 14:32
Model: GT
Silnik: V8 4.6
Kolor: windveil blue

Re: brak ładowania ( swieci sie kontrolka akumulatora )

Post autor: bart » 2012-12-01, 20:46

panowie ale co ma abs do ladowania????
ja u siebie w gt 05 mam odlaczony abs i wszystko gra, oczywiscie lampka mi sie wsciekle pali na zegarach


http://www.facebook.com/memoriginpolska" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/balticuspolska" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Mały1973
Forumowicz
Posty: 688
Rejestracja: 2009-02-23, 12:32
Model: Mustang Mach I 1971
Silnik: inny V8
Kolor: Medium Blue Metallic
Kontakt:

Re: brak ładowania ( swieci sie kontrolka akumulatora )

Post autor: Mały1973 » 2012-12-01, 21:26

Alexander25 pisze:a czy jeden z trzech przekaźników pod maską nie odpowiadał za abs?
Jak przekaźnik walnie to walnie to tak jak z bezpiecznikiem,w/g mnie na 99% to jest czujnik lub piasta bo po objawach widać, po uruchomieniu jest ok i po chwili czyli od wstrząsów potrafi się zapalić. Emil od przekaźnika i takich rzeczy będzie Ci się palił ciągle ABS


- Ford Mustang Mach I 429
- Chevy Camaro Z/28 LS1
- Chrysler Voyager III CRD
- Pontiac Trans Am GTA
- Buick Electra 1971 455
- Pontiac Grand Prix Seventh Generation

Awatar użytkownika
EmilNFS
Młodszy Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 2011-11-01, 16:15
Model: SN95
Silnik: inny V6
Kolor: WHITE

Re: brak ładowania ( swieci sie kontrolka akumulatora )

Post autor: EmilNFS » 2012-12-02, 22:41

Mały1973 pisze:
Alexander25 pisze:a czy jeden z trzech przekaźników pod maską nie odpowiadał za abs?
Jak przekaźnik walnie to walnie to tak jak z bezpiecznikiem,w/g mnie na 99% to jest czujnik lub piasta bo po objawach widać, po uruchomieniu jest ok i po chwili czyli od wstrząsów potrafi się zapalić. Emil od przekaźnika i takich rzeczy będzie Ci się palił ciągle ABS
NIE NIE NIE. zapala sie po przekreceniu stacyjki i ciagle świeci.posting.php?mode=quote&f=52&p=106266#" onclick="window.open(this.href);return false; wczesniej bylo tak ze czasami podczas jazdy sie zapalała ale po ponownym uruchomieniu silnika na jakis czas gasła. ateraz ciagle świecihttp://forum.mustangklub.pl/forum/posting.php?mode=quote&f=52&p=106266#


każdy potrafi zabić muche na przedniej szybie ale nie każdy potrafi zrobic to na bocznej :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „11 układ elektryczny”