Mustang Race Red

Moderatorzy: Hans, Pavulon_

Awatar użytkownika
robin
Stowarzyszenie MKP
Posty: 601
Rejestracja: 2015-11-15, 23:21
Model: S550
Silnik: V8 5.0
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: Mustang Race Red

Post autor: robin » 2016-07-14, 17:22

8432 pisze:heh dokładnie;). A może faktycznie tak jest że tutaj Mustang nie jest dla nich legendą.

Ale co mnie boli to to że na miejscu parkingowym we Wrocławiu namalowałem sobie konika i napis a podczas mojej nieobecności ktoś już wylał olej na to miejsce. Kogoś już malunek kłuł w oczy.

wymyslilem sobie, zeby nad drzwiami garazu namalowac konia..zeby Zona wiedziala gdzie parkowac swoje cywilne auto :)
mysle zeby wyciac na ploterze wzor i poprostu sprayem potem machnac wzor ...
tak samo chcialem na drzwi garazu cos w stylu wlasnie Mustang Only...

znasz moze gdzies zeby cos gotowego takiego znalezc?



Awatar użytkownika
8432
Młodszy Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 2016-01-11, 21:34
Model: GT
Silnik: V8 5.0
Kolor: Red Race

Re: Mustang Race Red

Post autor: 8432 » 2016-07-15, 01:31

Ja ściągnąłem z neta logo mustanga w formie vectora wrzuciłem do photoshopa i wysłałem do drukarni i oni na podstawie tego vectora wycieli mi dziure w papierze przylepnym. Nakleilem i poleciałem farbą do posadzek do betonów:).
Tak więc jak chcesz to mogę przesłać Ci na maila tego vectora na podstawie którego ja robiłem bo w tej chwili nie mogę znaleźć linka.

Dla żony proponuje takiego konika:
http://www.123rf.com/photo_11913334_rea ... seeklogo01" onclick="window.open(this.href);return false;
Widać że to 'kobieca' wersja Mustanga;). Fajnie by to wyglądało, po jednej stronie i po drugiej stronie garażu konie zwrócone w swoją stronę:) (rozumiem że posiada inne auto niż Mustang ale wizualnie mogło by fajnie wyglądać;)


Paweł i Wiola

ODPOWIEDZ

Wróć do „VI Generacja (2015- ... )”