VI OZM Bydgoszcz/Koronowo-video

Moderatorzy: celibad, Przemek64, horse

Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 837
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

VI OZM Bydgoszcz/Koronowo-video

Post autor: romanus1970 » 2014-05-14, 20:13

wrzucam trochę migawek ze zlotu choć w najważniejszych momentach byliśmy z synem zabsorbowani urokiem imprezy i zapominaliśmy ,że jest kamera- np:gril /ognisko itp... ;)
Muszę trochę usprawiedliwić syna bo warunki nagrywania w tłumie były trudne.
Jakość po przesłaniu na internet wyszła jakoś słabo :( (w domu jest OK ) ale może znajdą się osoby które dotrwają do końca-
pozdrawiamy i do zobaczenia


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

jenke
Młodszy Forumowicz
Posty: 84
Rejestracja: 2013-09-26, 23:00

Re: VI OZM Bydgoszcz/Koronowo-video

Post autor: jenke » 2014-05-14, 20:54

Romanus krygujesz się, film jest super oddał atmosferę zlotu , zainteresowanie bydgoszczan ich przyjęcie ludzi z całe Polski i nie tylko;
No i pokazał trochę pięknej naszej Bydgoszczy która kiedyś jako Bromberg była nazywana małym Berlinem.
Mamy naprawdę wiele fajnych miejsc a secesja bydgoska , to takiej w POLSCE NIE MA. mam nadzieję że przy następnym spotkaniu Wam ją pokażemy;
No i na filmie jest Kaser , Spontan no i ja i mój złomek ;) .
Z imprezy sobotniej zero relacji , szkoda ale pewnie synkowi dałeś misia, smoczek i lulu :zly:
Pozdrawiam
Jankes



Awatar użytkownika
kaser1
Forumowicz
Posty: 226
Rejestracja: 2009-02-26, 22:49
Model: 1969 Mach 1 , 351W
Silnik: inny V8
Kolor: blu
Lokalizacja:: Bydgoszcz
Stajnia: Stajnia Bydgoszcz

Re: VI OZM Bydgoszcz/Koronowo-video

Post autor: kaser1 » 2014-05-14, 21:20

Wcale nie trzeba dotrwać do końca, właśnie skończyłem oglądać i aż miło popatrzeć ,aż się łezka zakręciła jak sobie człowiek przypomni te chwile.
Bardzo fajny materiał, ja na przejeżdzie nie byłem więc mogłem sobie zobaczyć trasę z Fordonu na Stry Rynek.
Super . Wielkie dzięki wszystkim uczestnikom, bez Was by tego nie było.
Jeszcze raz Wielkie Dzieki za wszsystko.
KASER :D


KASER

Awatar użytkownika
romanus1970
Forumowicz
Posty: 837
Rejestracja: 2010-04-16, 19:45
Model: GT V gen.
Silnik: V8 4.6
Kolor: grabber orange
Lokalizacja:: Piotrków Tryb.
Stajnia: Stajnia Łódzka

Re: VI OZM Bydgoszcz/Koronowo-video

Post autor: romanus1970 » 2014-05-17, 12:55

jenke pisze:Romanus krygujesz się, film jest super oddał atmosferę zlotu , zainteresowanie bydgoszczan ich przyjęcie ludzi z całe Polski i nie tylko;
No i pokazał trochę pięknej naszej Bydgoszczy która kiedyś jako Bromberg była nazywana małym Berlinem.
Mamy naprawdę wiele fajnych miejsc a secesja bydgoska , to takiej w POLSCE NIE MA. mam nadzieję że przy następnym spotkaniu Wam ją pokażemy;
No i na filmie jest Kaser , Spontan no i ja i mój złomek ;) .
Z imprezy sobotniej zero relacji , szkoda ale pewnie synkowi dałeś misia, smoczek i lulu :zly:
Pozdrawiam
Jankes
synkowi misia nie dawałem bo sam jakiegoś misiaczka przygruchał na starym rynku ;) a ze smoczka leciały % :piwo: i relacji z grila i ogniska itd... nie ma :( ale przynajmniej nie trzeba cenzurować nagrania :rotfl: :rotfl:


romanus1970(pozdrawiam) ---- tel.503 978 210

ODPOWIEDZ

Wróć do „2014”